Bizi Takip Edin :

Kurban Bayramı Mesaisi - 22-09-2015
Karasu Belediyesi’nde Kurban Bayramı Mesaisi
Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla alınacak tedbirler için koordinasyon toplantısı düzenledi.
Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Kurban Bayramı öncesinde, Başkan Yardımcıları ve Birim Amirleri ile bir toplantı gerçekleştirdi. Karasu Belediyesi, Şantiye Binası’nda yapılan toplantıda, bayram boyunca hizmetlerin aksamaması için alınacak tedbirler görüşüldü. Toplantıda, bayram boyunca vatandaşların ve ilçeye gelen misafirlerin yaşayabileceği olumsuzluklar ele alınarak incelendi ve olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli çalışmalar başlatıldı.
‘’Aralıksız Hizmet ’’
Toplantı sonunda açıklamalarda bulunan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; ‘’Yaptığımız toplantının amacı, Kurban Bayramı’nda ilçemizde bulunan vatandaşların huzur içinde bayramlarını geçirmeleri için ek önlemlerin alınmasına yönelikti. Bayram boyunca Temizlik İşleri Müdürlüğümüz, Fen İşleri Müdürlüğümüz ile Zabıta Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerimiz 24 saat hizmet verecekler. Kurban bayramı tatilinin uzun olması dolayısıyla ilçemizin nüfusunun önemli ölçüde artacağını düşünüyoruz, dolayısıyla da yaşanacak yoğunluk nedeniyle vatandaşlarımızın mağdur olmaması için Karasu Belediyesi olarak ek önlemler alıyoruz. Her birimden nöbetçi ekipler bayram sürecince halkımızın huzuru için görev yapacaklar“ dedi.
Ayrıca, bayram süresince Karasu Belediyesine ulaşmak isteyen halkımız 718 12 00 nolu hattı, 24 saat süre ile arayarak, şikâyet ve taleplerini bildirebilecekleri açıklandı.