Bizi Takip Edin :

En Buruk Bayramımız - 21-09-2015
‘’En Buruk Bayramımız’’
Tüm İslam aleminin Kurban Bayramını kutlayan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; “Alçak terörde kaybettiğimiz şehitlerimiz için gözümüz yaşlı, gönlümüz yangın yeri. Buruk bir bayram sevinci yaşıyoruz. Bu bayram birliğimizin dönüm noktası olsun” dedi.
 
‘’Buruk Sevinç’’
Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı. Tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramını kutlayan Başkan İspiroğlu, “Bir bayrama daha ulaşmanın sevincini ve mutluluğunu yaşıyoruz. Ancak bu bayram sevincimiz buruk, yüreğimiz yangın yeri. Alçak hain teröre karşı, birlik ve kardeşliğimizi pekiştirmemiz için bu bayram fırsat olacaktır” dedi.
‘’Birlik ve Kardeşlik’’
İspiroğlu, “Vatan uğruna canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmetle anıyoruz. Hain terörü ve onların alçak işbirlikçilerini lanetliyoruz. Türkiye’nin birliği, dirliği, kardeşliği üzerinde hesap yapmak isteyenlerin oyunları tarihte olduğu gibi yeniden alt üst olacak ve bozulacaktır. Bu bayramın birliğimizin ve kardeşliğimizin dönüm noktası olmasını arzu ediyoruz ” diye konuştu.
‘’Gözümüz Yaşlı’’
Yüreklerin buruk, gözlerin yaşlı olduğunu anlatan İspiroğlu, “Şehit annelerimizin, babalarımızın ellerinden öpüyoruz. Onların eşleri ve evlatlarıyla hep birlikte bir aileyiz. İçimiz buruk olsa da başımız dik. Türk halkının tarihe emsal olmuş onuru ve metaneti hainlerin en büyük korkulu rüyası olmuştur” diye konuştu.
‘’Daim Olsun’’ 
Kurban Bayramını bir kez daha kutlayan Başkan İspiroğlu, “ Coğrafyamızda yaşanan acının ve gözyaşının artık dinmesini arzu ediyoruz. Ülkemizde huzur ve birliğin daim olmasını temenni ediyoruz. Cenabı Allah bizleri; barışın, kardeşliğin, huzurun ve birliğin olduğu nice bayramlara ulaştırsın” ifadelerini kullandı.
- See more at: http://www.sakaryakarasu.bel.tr/haber/en-buruk-bayramimiz-7105#sthash.0RJXbHxB.dpuf