Bizi Takip Edin :

Turizm'in Parlayan Yıldızı Karasu'ya Yıldızlı Projeler - 19-09-2015
Projeleriyle adından yıllardır söz ettiren Ekşioğlu İnşaat Karasu'ya değer katmaya devam ediyor. Bölgenin en donanımlı yaşam alanı olan Ekşioğlu City'de sona gelindi.
 
Eşsiz güzellikleriyle sahiplerine kapılarını aralayan projede konfor ayağınızın altında.İstanbulluların uğrak merkezi olan “En yakın Karadeniz” söylemiyle özdeşleşen turizm cenneti Karasu’ya talep her geçen gün artıyor.
 
Karasu’da prestijli projelere imza atan Ekşioğlu İnşaat, Ekşioğlu City projesiyle kalite ve lüksü bir araya getirdi. 400 daireden oluşan ve denize sıfır inşa edilen 17 bin m2 üzerine kurulu olan Ekşioğlu City’nin kendine ait sineması, fitness center’ı, yüzme havuzları, su oyun havuzları, çocuk kreşi, parkları, botanik bahçeleri ve kendi plajı bulunuyor.
 
Ekşioğlu İnşaat, ‘Ekşioğlu City’ projesiyle sükunete gizlenmiş doğal hayatın kapılarını aralıyor. Her yaştan insanın kendi dünyasını bulup kaliteli bir yaşam alanına sahip olmasını isteyen Ekşioğlu İnşaat uygun ödeme seçenekleri sunmayı ihmal etmiyor. 12 ay vade imkanı sunulan projede satışlar hızlı başladı. 17 Bloktan oluşan Ekşioğlu City’de 3+1, 2+1, 1+1 daire ve Dükkan seçenekleri mevcut.
 
Banka kredilerine uygun, değişik daire alternatifleri ile Ekşioğlu City, aynı zamanda Ekşioğlu İnşaat'ın süresiz değerinde takas imkanına da sahip.
 
Taahhüt ettiği gibi 2015 yılının ilk ayında Ekşioğlu City’i tüketicinin beğenisine sunmanın gururunu yaşayan Ekşioğlu İnşaat Karasu’daki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.
 
Ekşioğlu İnşaat, yıl sonunda teslim etmeyi planladığı Yeni Mahalle Projesi’ni lansman fiyatlarıyla satışa sundu. Peşin fiyatına 36 ay vade imkanı bulunan 140 daireli proje 1+1 ve 2+1 daire seçenekleriyle küçük ailelerin ve yazlıkçıların ihtiyaçlarını karşılayacak.
 
Botanik bahçe, Çift havuz, market ve 24 saat kameralı güvenlik sistemi bulunan sitede geniş barbekülü balkon ile yazın tadını çıkaracaksınız.
 
Yenimahalle projesinin yanında bulunan 5 dönümlük orman arazisi şehrin gürültüsünden uzaklaşıp doğayla baş başa olmanızı sağlayacak. Ayrıca ormanın bittiği yerde Sakarya Nehri’nin Karadeniz’le buluşmasına şahit olacaksınız.
 
Ekşioğlu İnşaat- 1940 yılından bu yana faaliyet gösteren Ekşioğlu İnşaat, Türk inşaat sektörüne prestijli projeler kazandırarak adından söz ettirmiş, kalite ve güvenin temsilcilerinden biri olma konumuna ulaşmıştır. Ekşioğlu İnşaat, Sakarya’nın Karasu ilçesine yapmış olduğu yatırımlarla kısa sürede tüketicinin beğenisini kazanıp birçok başarıya imza atmıştır. İnsan faktörünü ön planda tutarak teknolojiyi ve kaliteyi göz önünde bulunduran Ekşioğlu İnşaat, yarım asırlık tecrübesiyle Türkiye’nin öncü kuruluşları arasında yer almaktadır.