Bizi Takip Edin :

Şehitlerimiz İçin Mevlid-i Şerif - 19-09-2015
Karasu Belediyesi, son günlerde artan terör saldırılarında şehit olan asker, polis, kamu görevlisi ve vatandaşlar için mevlit okuttu.
Karasu Merkezinde bulunan camilerde okutulan mevlid-i şerife, Karasu Kaymakamı Şafak Gürçam, Karasu Askerlik Şube Başkanı Per. Üsteğmen Cihan Şimşek, Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu, İlçe Emniyet Müdürü Sefer Serdar Çakır, İlçe Müftüsü Mustafa Aydın, Sivil Toplum Kuruluşları ve çok sayıda vatandaş katıldı.
‘’Birlik, Beraberlik ve Sağduyu’’
Yaptığı açıklamada, Toplumsal barışın sağlanması için her zamankinden daha çok birliğe ve beraberliğe ihtiyacımız olduğunu vurgulayan Karasu Belediye Başkanı Mehmet İspiroğlu; ‘’ Bugün Karasu merkezindeki camilerde, toplumumuzun bütün kesimini temsil eden kuruluşlarımızla bir arada, Aziz Şehitlerimizin ruhları için dua edip mevlit okuttuk. Çok hassas bir dönemdeyiz, son günlerde şiddetini daha da arttıran hain terör örgütünün kahpece saldırıları neticesinde güvenlik güçlerimizi vatan uğruna şehit vermekteyiz. Vatanımız adına bu güne kadar yapılan saldırıları nasıl ki birliğimiz ve beraberliğimiz ile engellediysek bugün ve yarında aynı beraberliği ve sağduyuyu göstereceğiz’’ dedi. İspiroğlu; ‘’ Şehit olan tüm güvenlik görevlilerimize Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve yaralı gazilerimize acil şifalar diliyoruz’’ dedi.