Bizi Takip Edin :

Zeki Toçoğlu: "Cumhurbaşkanımızın Karasu İçin Verdiği Müjde Şehrimizin En Önemli Projesi" - 15-04-2015

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Başkan Toçoğlu, “Cumhurbaşkanımızın Karasu için verdiği müjde, şehrimizin en önemli projesi oldu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Başkan Toçoğlu, "Cumhurbaşkanımızın Karasu için verdiği müjde, şehrimizin en önemli projesi oldu. Karasu ilçemiz otomotiv üssü ilan edildi. İnşallah şehrimiz bu proje ile Türkiye genelinde adından daha çok söz ettirecek" dedi.
 
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Nisan Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu başkanlığında gerçekleştirildi. 56 gündem maddesinin görüşüldüğü mecliste MHP grubu adına gündem dışı söz alan Erkal Etçioğlu'nun sorularını cevaplayan Başkan Toçoğlu, "Adapazarı treninin Gar'a gelmesi ile ilgili Bakanlığımızla görüşmelerimiz sürüyor" diye konuştu.
 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın hafta sonu gerçekleştirdiği ziyarette yaptığı açıklamaların mutluluğunu yaşadıklarını da belirten Başkan Toçoğlu, "Sayın Cumhurbaşkanımız, hafta sonu katıldığı programda şehrimizin geleceği adına önem taşıyan birçok projenin açılışını gerçekleştirdiği. Ama Karasu için verdiği müjde, şehrimizin en önemli projesi oldu. Karasu ilçemiz otomotiv üssü ilan edildi. Şehrimizin teknolojik altyapısının gelişmesi adına çok önemli bir proje. İnşallah şehrimiz bu proje ile Türkiye genelinde adından daha çok söz ettirecek. Sayın Cumhurbaşkanımıza şehrimize verdiği müjde için bir kez daha teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.
 
Meclis gündeminde yer alan S plaka ile ilgili de açıklamalarda bulunan Toçoğlu, "Taşımacı esnafımızla istişareler yürüttük, gerekli işbirliğini sağladık. İnşallah taşımacılık sistemi bu çalışmamızla daha kontrol edilebilir bir hal alacak. Şehrimizde çalışan servisçi esn